Gerald Sibon stipt pijnpunt Heerenveen aan: "Het is verschrikkelijk"

Gerald Sibon voor een wedstrijd met de Ajax Legends
Gerald Sibon voor een wedstrijd met de Ajax Legends Foto: © BSR Agency

Gerald Sibon zag iets opvallends misgaan bij SC Heerenveen in de wedstrijd tegen PEC Zwolle. De voormalig aanvaller merkte namelijk op dat de corners van de Friezen voor meer gevaar dan dan kansen zorgen.

"Je leidt gewoon counterkansen voor de tegenstander in, het is echt verschrikkelijk", begint Sibon in Omroep Abe van de Leeuwarder Courant. "Met wat voor idee sta je dan achter die corner? Ik heb het altijd maar over beleving en nadenken waar je mee bezig bent, maar ik weet het ook niet... Hopelijk is er wat van gezegd, maar kom op zeg... Na de tweede corner was/waren er altijd wel één of twee of drie die er wat van zeiden."

"Dat verbaast mij dan ook, want het wordt wat gelaten geaccepteerd", reageert Sander de Vries. "Als je het zit terug te kijken, dan hoor je het commentaar", gaat de oud-spits verder. "Maar iedere corner is tekort. Gertjan Verbeek kaartte het ook aan bij ESPN en dat mag ook. Je moet het ook gewoon een naam geven. En daar hoef je bij Gertjan niet bang voor te zijn", aldus Sibon.

Zet in op de WK-finale!

Zondag staat de WK-finale op het programma! Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties