Gerald Sibon prikkelt SC Heerenveen-uitblinker: "Er zit meer in"

Gerald Sibon
Gerald Sibon Foto: © BSR Agency

Jacob Trenskow is met drie doelpunten de clubtopscorer van SC Heerenveen dit seizoen. Gerald Sibon denkt dat de vleugelaanvaller nog veel beter kan. 

Tegen NEC (3-2) was Trenskow goed voor een doelpunt en een assist. "Trenskow heeft momenten dat hij heel goed is, maar soms zie je hem ook heel lang niet", merkt Sibon op in Omroep Abe. "Het is ook niet iemand die een voetje laat staan. Hij past eigenlijk ook niet echt in de manier van spelen van SC Heerenveen van nu. Veel tempo en stevig in de duels, daar past hij eigenlijk niet in. Hij versnelt het spel niet heel erg."

Is Sibon niet té streng voor Trenskow, die in de eerste zes wedstrijden van het seizoen bij vier doelpunten betrokken was? "Ik vind hem nog te weinig inbreng hebben voor de kwaliteiten die die heeft", legt de oud-profvoetballer uit. "Soms zie je hem ook een hele tijd niet. Er zit meer in. Dat ga je dan verlangen. Het kan een hele interessante speler voor andere clubs zijn."

Lees meer:
0 reacties