Gerald Sibon biedt zich aan: "Natuurlijk wil ik de club helpen"

Gerald Sibon met de KNVB Beker
Gerald Sibon met de KNVB Beker Foto: © Pro Shots

Gerald Sibon ziet ook dat SC Heerenveen opnieuw een matig seizoen draait in de Eredivisie. De Friezen lijken de play-offs te gaan missen en zitten ook voor volgend seizoen nog altijd zonder hoofdtrainer.

"Alex Pastoor heeft een verleden hier, dus hij weet in ieder geval hoe het in die tijd was", vertelt Sibon voor de camera van ESPN. "Alex heeft tenminste wel een beeld van het Friese volk en wel wat affiniteit met de club. En de club waarschijnlijk ook wel met hem. Rick Kruys is een beginnende trainer, maar hij heeft al wel een klein palmares opgebouwd. Dat heeft hij wel voor op iemand als Robin van Persie."

Sibon zelf zou de club ook wel willen helpen. "Spelers als Van Amersfoort en Karlsbakk zijn toch serieuze investeringen geweest, maar daar komt het nog niet uit. Ik woon op loopafstand en heb zelfs nog vrije tijd, dus ik had graag wat met die jongens gedaan. Natuurlijk wil ik de club wel helpen", aldus Sibon.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen zaterdagavond? Zet € 10 in op een zege van SC Heerenveen bij FC Groningen en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
25/01
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
za
1/02
SC Heerenveen
20:00
Fortuna Sittard
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
PEC Zwolle
14:30
SC Heerenveen
zo
2/03
SC Heerenveen
12:15
AZ
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
8 Fortuna Sittard 19 -6 25
9 NAC Breda 19 -9 25
10 SC Heerenveen 19 -14 24
11 NEC Nijmegen 19 3 23
12 Willem II 19 -2 23
13 PEC Zwolle 19 -9 20
Bekijk de hele stand