Genee ziet keerzijde succes: "Dat is helemaal uit de hand gelopen"

Wilfred Genee hoopt donderdagavond samen met Johan Derksen en René van der Gijp opnieuw de Televizier-Ring te winnen met Vandaag Inside. Toch kent het succes volgens de presentator ook een keerzijde: zijn gezin lijdt onder de commotie rondom het populaire programma, vertelt hij in Goedemorgen Nederland.
"We beginnen gewoon weer op nul. Ik hoop niet dat mensen denken: ze zullen wel winnen, ik ga niet stemmen. Vanaf vanavond 20:00 uur kan dat", zegt Genee over de verkiezing. Vandaag Inside geldt volgens de peilingen als grote favoriet voor de prijs.
Toch benadrukt Genee dat het succes van de talkshow niet zonder gevolgen komt. "Ik moet je eerlijk zeggen, ik heb er nooit op zitten wachten. Er zitten ook best wel heftige momenten tussen", vertelt hij. "We hebben de Akwasi-rel gehad, dat is toen helemaal geëscaleerd. We hebben de situatie met de kaars gehad, maar ook onderling is het een aantal keer helemaal uit de hand gelopen. Dat is niet geregisseerd of gescript."
De presentator zegt liever te hebben dat die incidenten nooit waren gebeurd, mede vanwege de impact op zijn privéleven. "Dat levert vaak heel veel gezeik op, ook thuis en in je naaste omgeving. Als mensen een bepaalde kant kiezen, vaak de kant van Johan, dan kom je ergens, zoals in een restaurant, en beginnen mensen te schreeuwen. Soms maken ze opmerkingen of betrekken ze je gezin erbij. Dan denk je ook wel: dat is niet zo nodig."
Ook zijn vrouw en kinderen krijgen de nodige kritiek te verduren. "Ja, die krijgen ook de opmerkingen te horen. Zij hebben daar natuurlijk niet om gevraagd. Ik vind niet dat dat erbij moet horen, zoals ik vaker hoor", aldus Genee.
Tot slot heeft de presentator een duidelijke boodschap aan de critici: "Als je mij een klootzak vindt, en daar kan ik me best iets van voorstellen, dan mag je mij aanpakken. Laat de rest een beetje met rust." Toch geniet Genee nog steeds van wat hij doet: "Tuurlijk denk ik wel eens na over het einde van het programma, maar vaak rijd ik ook met een enorme glimlach naar huis en denk ik: wat we hier maken is toch wel heel bijzonder."

Sejk wint met Tsjechië vriendschappelijk duel van San Marino

De Vries: "Iedereen vindt het zonde dat hij op de bank zit"

Bochniewicz nog niet klaar voor Eredivisie? "Weten we nog niet"

Simonis over op mogelijke stap naar Eredivisie: "Hij regelt dat"

AZ mist naast Goes nog een belangrijke verdediger tegen SC Heerenveen

SC Heerenveen verslaat KKD-ploeg in oefenpot bij rentree Bochniewicz

Ferry de Haan benadrukt: "Daar moeten we kritischer naar kijken"

Van der Vaart over Ajacied: "SC Heerenveen wilde hem hebben"

Henrico Drost lyrisch over SC Heerenvener: "Dan is hij foetsie"

VIDEO | Eser Gürbüz trefzeker in ruime zege Oranje Onder 19

Surinaamse bond keihard voor Vente: "Zijn andere dingen gebeurd"

Simonis reageert op ontslag: "Ik was ervan overtuigd dat..."

SC Heerenveen strikt nieuwe partner: "De sfeer is fantastisch"

Data toont: Heerenveen hoort veel hoger te staan in de Eredivisie

"Hij keepte tegen Heerenveen zijn beste wedstrijd van het seizoen"

Oranje Onder 19 boekt monsterzege op Cyprus; Eser Gurbuz scoort

Sejk of Vente als nummer negen? "Ik hoop dat hij in de spits gaat"

SC Heerenveen in bijzonder Europees rijtje dankzij 4-3-3-systeem

Voormalig SC Heerenveen-speler Terry Hendriks (68) overleden

Van der Vaart kritisch: "Van Basten had er ook een handje van"

SC Heerenveen wil linksbuiten kopen: "Hansma heeft hem bekeken"

SC Heerenveen omzet stijgt flink; persoonseelskosten stijgen ook

Gertjan Verbeek over vacature: "Laat ze het lekker uitzoeken"

Henrico Drost zag SC Heerenveen: "Hij zet expres zijn poot ervoor"

Ferry de Haan legt uit: "Hebben ook meer seizoenkaarten verkocht"

Van Amersfoort werd bijna Pools international: "Serieus overwogen"

Verbeek (63): "Ze kon zich terugtrekken in de slaapkamer bij ons"

Derksen haalt uit naar Jans: "Waarom hebben ze toen niets gezegd?"

Farji opnieuw genoemd voor SC Heerenveen: "Hansma is gecharmeerd"

SC Heerenveen dankt Sahraoui voor eerste transferwinst in jaren

VIDEO | Eser Gürbüz trefzeker in ruime zege Oranje Onder 19

Oranje Onder 19 boekt monsterzege op Cyprus; Eser Gurbuz scoort

Hansma krijgt kritiek: "Dan stond SC Heerenveen drie plekken hoger"

SAMENVATTING | SC Heerenveen mist kansen en krijgt deksel op neus

Blokhut Verbeek in nieuwe Netflix-serie: "Daar was hij vermoord"

Verbeek weet nog: "De ontlading toen we terugkwamen in Heerenveen"














