Gebroeders Anker na Sparta-thuis te gast bij Radio Camataru Live

In plaats van een reguliere podcast op dinsdag komt Radio Camataru deze zondag na afloop van SC Heerenveen - Sparta via een livestream op YouTube. Naast presentator Hielke Biemond en de vaste sidekicks Redmer Wijnsma en Frank Beenen schuiven Hans en Wim Anker aan!

Live vanuit het Abe Lenstra Stadion zal er teruggeblikt worden op het duel met Sparta, wie de uitblinkers (Camataruaan van de Week) en tegenvallers waren, horen we meer over hun eventuele nieuwe rol als clubambassadeurs, horen we waarom ze zulke fans zijn van cultheld Rodion Camataru en zal Redmer Wijnsma de winnaar van de Cammie Quiz - waaraan iedereen kan meedoen in de rust - bekendmaken.

De reacties staan tot zondag 12:00 uur open voor al jullie vragen!

???? Geen opnames op maandag deze keer, maar direct na #heespa een 'Radio Camataru Live' via livestream! Onze gasten zijn oud-advocaten en grote fans Hans en Wim Anker! ????????

Vragen voor de heren? ??????

????? @HielkeSCH
????? @Takadotammo
????? @MrFrankLegs
????? Hans Anker
????? Wim Anker pic.twitter.com/KEK6Pi0mpD

— Radio Camataru - SC Heerenveen Podcast (@RadioCamataru) May 15, 2021

Lees meer:
Agenda
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
9 Fortuna Sittard 30 -15 36
10 FC Groningen 30 -13 35
11 Heracles Almelo 30 -15 35
Bekijk de hele stand