Fortuna Sittard meldt positief nieuws: aanvoerder maakt het goed

Ivo Pinto kreeg medische hulp
Ivo Pinto kreeg medische hulp Foto: © BSR Agency

Ivo Pinto 'maakt het naar omstandigheden goed'. De aanvoerder van Fortuna Sittard moest zaterdagavond met een brancard van het veld na een ongelukkig moment tegen SC Heerenveen (2-2). 

Halverwege de tweede helft raakte aanvaller Eser Gürbüz Pinto per ongeluk keihard in het gezicht. De verdediger van Fortuna Sittard leek door te willen, maar ging daarna alsnog naar de grond. Medici snelden het veld op om hem te helpen. De schrik zat er goed in in het Abe Lenstra Stadion, want er kwamen ook afschermende doeken en een brancard aan te pas. De 35-jarige Portugees werd onder luid applaus van het veld gedragen. 

Vannacht kwam Fortuna Sittard met een positief nieuws. "De schrik zat er goed in, maar aanvoerder Ivo Pinto maakt het naar omstandigheden goed", schrijft de club uit Limburg op X

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
SC Heerenveen
20:00
FC Volendam
za
16/08
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
SC Heerenveen
18:45
Go Ahead Eagles
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand