Foppe de Haan oordeelt: "SC Heerenveen komt nog nét tekort"

Foppe de Haan
Foppe de Haan Foto: © Pro Shots

Riemer van der Velde en Foppe de Haan zijn positief over de ontwikkeling van SC Heerenveen. De clubiconen zien de ploeg van Robin Veldman dit seizoen erg groeien. 

SC Heerenveen heeft de blik gericht op Europees voetbal, maar staat momenteel nog negende. "We staan waar we horen te staan", oordeelt Van der Velde in Voetbal International. "De stijgende lijn zie ik in ieder geval zeker en ik vind dat we in de basis best een leuk elftal hebben, met een hoop interessante spelers waar nog rek in zit. Dat geeft me goede hoop voor het komende halfjaar."

Daar sluit De Haan zich bij aan, al denkt hij dat Europees voetbal nog iets te hoog gegrepen is voor dit seizoen. "Ambitie moet je altijd hebben, en ik vind ook dat we heel aardig voetballen, maar we komen voor mijn gevoel nog nét tekort om het echt serieus over Europees voetbal te kunnen hebben", aldus het clubicoon. "Je ziet het team wel groeien, dus ik ben positief over hoe het gaat."

Lees meer:
0 reacties