Foppe de Haan: "Als ik de baas was, had ik hem laten beginnen"

Foppe de Haan als trainer van SC Heerenveen
Foppe de Haan als trainer van SC Heerenveen Foto: © Pro Shots

Bernt Klaverboer staat sinds enkele wedstrijden onder de lat als eerste keeper van SC Heerenveen. De jonge doelman vervangt Andries Noppert, die definitief door trainer Robin Veldman is gepasseerd.

Oud-trainer Foppe de Haan is lovend over Klaverboer. Hij vindt het jammer dat de jonge Fries niet al vanaf het begin van het seizoen de vaste doelman was in het Abe Lenstra Stadion. "Als ik de baas was geweest, had ik gezegd: Klaverboer begint", zo vertelt De Haan bij de Sportcast.

"Andries (Noppert, red.) liet eigenlijk zien dat hij zichzelf niet vertrouwde. Ik vroeg deze week aan de trainer hoe het met Andries gaat. Hartstikke best, zei hij. Het is net alsof een loden last van hem is afgevallen. Hij was er misschien wel aan toe", zo besluit Heerenveen-icoon Foppe de Haan.

Zet in op SC Heerenveen tegen Telstar!

SC Heerenveen speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Telstar. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties