Ferry de Haan trots: "Het is goed dat we dat weer kunnen zien"

Zaterdagavond staat de Helden van Heerenveen op het programma in het Abe Lenstra Stadion. Ferry de Haan kijkt uit naar de jubileumwedstrijd. 

Een groot aantal oud-SC Heerenveners keert terug voor een speciale wedstrijd om te vieren dat er al dertig jaar wordt gevoetbald in het Abe Lenstra Stadion. "Dit is heel bijzonder. De club heeft een roemrijke historie, waaruit veel grote namen zijn voortkomen en successen zijn geboekt. Het is goed dat we de helden van weleer weer aan het werk kunnen zien", reageert De Haan in gesprek met de clubkanalen. 

De opbrengst van de jubileumavond gaat naar de SC Heerenveen Foundation en de Akademy. "Het gaat om voetbal. We willen nieuwe talenten weer opleiden, dus het is mooi dat het voetbal een bijdrage gaat leveren aan het toekomstige voetbal", besluit de algemeen directeur.

Lees meer:
0 reacties