FC Twente waakzaam: "Sommige thuiswedstrijden is SC Heerenveen goed"

Jan van Staa
Jan van Staa Foto: © Orange Pictures

FC Twente en SC Heerenveen ontmoeten elkaar op woensdagavond in Heerenveen. Het duel tussen de twee clubs start om 20:00 uur. Jan van Staa en Tijmen van Wissing zijn benieuwd.

"Vervelende uitwedstrijd. SC Heerenveen is niet heel goed, maar in bepaalde thuiswedstrijden zijn ze goed. Tegen Feyenoord was het spannend. Ik verwacht een hele kleine overwinning voor FC Twente", opent Van Wissing bij de Oosttribune.

"Ik denk dat je sowieso gewoon een punt mee moet pakken bij Heerenveen uit", meent Jan van Staa. "Heracles moet ook nog tegen AZ midweeks." FC Twente heeft een kleine voorsprong op AZ en het is belangrijk deze intact te houden. "Je moet een beetje speling houden. Het worden belangrijke weken. FC Twente in goede doen? Tegen Heracles (1-0 red.) waren ze dat niet."

Lees meer:
0 reacties