Einde lijkt nabij voor blonde Buffon Bekkema: "Gaat lastig worden"

Jan Bekkema
Jan Bekkema Foto: © Orange Pictures

Bij SC Heerenveen is het contract van derde doelman Jan Bekkema formeel opgezegd. Het zou zomaar eens kunnen dat dit zijn laatste jaar is als de derde goalie van de Friezen.

De bijnaam van Bekkema is de blonde Buffon. Hij is al zeven jaar profvoetballer bij de Friezen maar speelde maar een paar minuten in het eerste elftal. Jan Vlap denkt dat het nu wel lastig gaat worden voor de keepers, vertelt hij in de podcast Omroep Abe. “Want Bernt Klaverboer komt eraan. Eigenlijk moet je jongens perspectief geven. Ook dit soort jongens.”

Kees van Wonderen had dan echter lovende woorden voor de derde doelman van de Friezen. “Het is echt een trainingsbeest hij is belangrijk in de groep. Ook dat is veel waard.”

Vlap sluit zich bij deze woorden aan. “Als je eens een partijtje wil doen heb een groep van meer dan twintig man. Als je uiteindelijk vier keepers hebt, dan kan je ook kleine partijtjes doen. Dat is heerlijk. Dus die jongens heb je ook echt nodig. Dat is opzich perfect.

Toch ziet Jan ook dat je niet eeuwig zo door kan gaan. “De jongen die er nu aankomt moet je ook iets bieden. Volgens Mij hebben ze altijd drie keepers bij de selectie en niet vier. FC Twente heeft er vier weet ik dan puur voor die kleine partijtjes, maar Heerenveen heeft er altijd drie. Dat gaat heel lastig worden", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
vr
4/04
SC Heerenveen
20:00
Willem II
za
12/04
Sparta Rotterdam
18:45
SC Heerenveen
za
19/04
SC Heerenveen
20:00
Almere City
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
9 FC Groningen 25 -9 31
10 SC Heerenveen 26 -14 31
11 NEC Nijmegen 26 0 29
12 NAC Breda 26 -16 29
13 Heracles Almelo 26 -14 28
Bekijk de hele stand