Drost lyrisch: "Dan is hij een prima speler voor SC Heerenveen"

Henrico Drost
Henrico Drost Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen speelde afgelopen weekend met 2-2 gelijk tegen Feyenoord. Een meer dan terechte uitslag, waar er zelfs meer in had gezeten. Henrico Drost en Sander de Vries gaan vlug over de uitblinkers van het duel heen. 

"Het centrale duo was erg goed. Maar ik vind Van Overeem altijd goed. Brouwers krijgt ook z'n niveau terug. Maar voor de winterstop was hij ook al goed. Ook een goede goal die hij maakte in combinatie met Meerveld", opent Drost bij Omroep Abe van de Leeuwarder Courant. 

"Het is echt een type speler die veel moet rennen", zegt Drost over de technisch niet uitblinkende Brouwers. "Hij is niet van de lichte voetjes. En ik ben ook blij dat hij zijn niveau weer te pakken heeft. Dan is hij een prima speler voor SC Heerenveen."

"Ik heb het idee dat het elftal nu ook gewoon staat", concludeert Drost dan ook. Sander de Vries is het daarmee eens: "Zeker. En ik hoop ook dat we Trenskow ook in de rol waarin hij speelde vaker aan het werk kunnen zien, wat meer vanaf de as van het veld, waardoor Brouwers wat meer naar rechts kan uitwijken."

"En ook lekker dat Linday terug is", vervolgt hij. Drost: "Een goede speler, beweeglijk, lichte voetjes, korte en lange passes. Dat is gewoon een goede speler. Maar het is nu duidelijk dat Veldman zijn elftal heeft staan", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties