Derksen: ''In Heerenveen hadden de mensen een bloedhekel aan mij''

In een discussie rondom de situatie van oud-Heerenvener Hakim Ziyech kwam Johan Derksen afgelopen vrijdag nog met een leuke anekdote over zijn tijd bij SC Cambuur. Hij weet dat hij in die tijd zich niet geliefd maakte bij de fans van SC Heerenveen.

"Vroeger had je Cambuur - Heerenveen, dat was echt een derby in Friesland. Daar heb ik me wel eens misdragen. Altijd als je dan met een andere club - Haarlem of MVV - in Heerenveen kwam, dan hadden de mensen een bloedhekel aan mij. Iedere keer", vertelt Derksen bij Voetbal Inside.

"En terecht, dat weet ik", valt Jan Boskamp hem lachend bij. Derksen kan dat beamen: "Voor Heerenveen-supporters wel. Maar iedere keer als je aan de bal kwam, gingen ze fluiten. Ik vond dat wel lekker, het interesseerde me geen reet."

"Toen maakte ik nog een obsceen gebaar, dat was een beetje gênant. Want daar zat namelijk iemand die een maand later mijn baas werd, een directeur van een krant. Die had tegen een man die naast hem zat gezegd: 'Wat doet hij nou?!'", besluit Derksen lachend.

Foto: Voetbal Inside

Lees meer:
Agenda
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
9 FC Groningen 30 -13 35
10 Heracles Almelo 30 -15 35
11 Sparta Rotterdam 29 -3 34
Bekijk de hele stand