De Vries zet streep door Van Persie-opvolgers: "Gaat het niet worden"

Martin Koopman en Ferry de Haan in de ArenA
Martin Koopman en Ferry de Haan in de ArenA Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen wordt sinds het vertrek van Robin van Persie al aan verschillende nieuwe trainers gelinkt. Sander de Vries denkt dat er door een aantal wel een streep kan. 

Een van de eerste namen die genoemd werd was Alex Pastoor, maar de assistent-bondscoach van Indonesië bedankte gelijk. "Dick Schreuder heb ik voorbij horen komen in het geruchten circuit, die gaat het ook niet worden", vertelt De Vries in Omroep Abe van de Leeuwarder Courant. "Ole Tobiasen wil wel, maar volgens mij is er nog geen contact. Ole is ook niet op de allerbeste manier vertrokken in dat jaar met Kees van Wonderen. Toen was hij echt het vijfde wiel aan de wagen."

Jan Vlap oppert de namen van Robin Veldman (trainer Club NXT) en Jan Sierksma (assistent-trainer bij AZ), maar ook die opties schiet De Vries meteen af. "Ik denk dat dat op dit moment geen optie is voor de club", laat de journalist weten. "Sierksma zit sowieso goed bij AZ. Hij wordt daar opgeleid om op een dag zelf hoofdtrainer te worden."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/03
SC Heerenveen
21:00
Heracles Almelo
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
vr
4/04
SC Heerenveen
20:00
Willem II
za
12/04
Sparta Rotterdam
18:45
SC Heerenveen
za
19/04
SC Heerenveen
20:00
Almere City
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
8 Fortuna Sittard 25 -10 32
9 SC Heerenveen 25 -14 30
10 FC Groningen 24 -10 28
11 NAC Breda 25 -16 28
12 Heracles Almelo 25 -14 27
Bekijk de hele stand