De Vries: "Van Persies verhaal wordt nu een beetje ongeloofwaardig"

Robin van Persie in Nijmegen
Robin van Persie in Nijmegen Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen verloor afgelopen weekend met 3-0 van NEC. Robin van Persie voerde een aantal wijzigingen door voor het duel tegen de Nijmegenaren. Voormalig clubwatcher Reon Boeringa vond het een opvallende keuze van de trainer.

"Creatief", zo noemt de journalist de keuze van Van Persie bij Omroep Abe. "Creatief in de zin van: zoveel veranderingen in één keer. Vooral de keeper springt dan natuurlijk in het oog (Noppert voor Van der Hart, red.). Ik vind dat wel heel opvallend, als een trainer op zo'n moment in het seizoen het halve elftal omgooit."

Clubwatcher Sander de Vries vond het ook een opvallende beslissing van de trainer om zoveel wijzigingen door te voeren. "Van Persie is wel super te spreken over iedereen, dat vertelt hij continu. Dat verhaal wordt nu een beetje ongeloofwaardig op het moment dat je zoveel wisselingen doorvoert."

Boeringa: "Ja natuurlijk, als jij heel tevreden bent over het functioneren van mensen, dan laat je ze staan. Zo simpel is het. Je kunt niet tegen mensen zeggen: het was niet goed genoeg, ik haal je er uit, en tegelijkertijd zeggen: ik ben echt in mijn nopjes over jou. Dan wordt je op een gegeven moment niet meer geloofd. Dat gaat niet samen", aldus Reon Boeringa. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
1/02
SC Heerenveen
16:45
FC Utrecht
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
wo
11/02
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
SC Heerenveen
14:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
11 Fortuna Sittard 18 -4 22
12 Go Ahead Eagles 18 -3 20
Bekijk de hele stand