De Vries: "Hij kan de reden zijn dat SC Heerenveen Europa ingaat"

SC Heerenveen versterkte zich afgelopen zomer transfervrij met Joris van Overeem. De middenvelder kwam over van het Israëlische Maccabi Tel Aviv en maakte in de eerste seizoenshelft veel indruk, ook op clubwatchers Arjen de Boer en Roelof de Vries. Laatstgenoemde vindt Van Overeem misschien zelfs iets te goed voor Heerenveen.

"Die Van Overeem is echt een succes gebleken", zegt presentator Arjen de Boer in de Sportcast van Omrop Fryslân. "Ze haalden hem uit de Israëlische competitie, en we wisten niet hoe goed hij nog kon zijn. Maar wat is hij goed. Eigenlijk zeg jij al: hij is eigenlijk te goed voor SC Heerenveen." Roelof de Vries haakt in: "Ik denk dat als hij naar FC Twente of FC Utrecht gaat, hij daar moeiteloos kan meespelen. Bij Utrecht heeft hij natuurlijk ook al gevoetbald."

"De wijze waarop hij voetbalt: alles klopt. Hij doet me erg denken aan Stijn Schaars (ook oud-SC Heerenveen-speler). Elke keer als hij de bal krijgt, zoekt hij de oplossing naar voren, slaat hij een linie over, en zit hij overal tussen. Het is echt een genot om naar hem te kijken. Ik denk dat hij één van de redenen kan zijn dat SC Heerenveen aan het einde van het seizoen Europa ingaat", aldus Roelof de Vries.

Lees meer:
0 reacties