De Vries: "Hij is uitgegroeid tot een sterkhouder bij Heerenveen"

SC Heerenveen staat tijdens de winterstop op de negende plaats in de Eredivisie en bevindt zich daarmee in het linkerrijtje. Clubwatcher Sander de Vries zag dat de Friezen een uitstekende slotweek van 2025 beleefden, waarin de ploeg steeds betere resultaten begon te boeken. Dat belooft volgens hem veel goeds voor de tweede seizoenshelft.

"Heerenveen kende echt een geweldige slotweek van 2025, met de 0-3 overwinning bij Sparta, de 2-3 bekerstunt bij Feyenoord in De Kuip en de 0-3 zege in Almelo tegen Heracles," vertelt De Vries bij FC Afkicken. "Het was een prachtig einde van het jaar, zeker na een wisselvallige eerste seizoenshelft. Het seizoen begon met veel nederlagen, maar Robin Veldman en zijn staf zijn blijven vasthouden aan hun visie van aanvallend voetbal."

De Vries vervolgt: "Ik denk wel dat ze defensief iets meer zekerheid hebben ingebouwd de afgelopen weken. Dat betaalde zich eigenlijk in die laatste week van 2025 allemaal uit. Zodoende durven ze in Friesland weer te dromen van Europees voetbal. Dat is toch wel eventjes geleden. Ze doen ook nog volop mee in de KNVB Beker, en voor de Eredivisie."

Tot slot wijst De Vries twee uitblinkers aan. "Jacob Trenskow was de afgelopen weken weer van grote waarde en scoorde in alle drie de wedstrijden. Maar als ik de verrassing van de eerste seizoenshelft moet noemen, denk ik vooral aan Maas Willemsen. Hij heeft zich geruisloos in de basis gespeeld en is uitgegroeid tot een echte sterkhouder. Het staat er opeens heel goed voor bij SC Heerenveen, en dat belooft veel voor de tweede seizoenshelft," aldus De Vries.

Lees meer:
0 reacties