De Mos: "Bij Van Persie duizend procent meer idee dan bij Priske"

Aad de Mos
Aad de Mos Foto: © BSR Agency

Aad de Mos heeft meer vertrouwen in Robin van Persie als trainer dan in Brian Priske, zo erkende hij in het ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie. Van Persie ging zaterdag met SC Heerenveen flink onderuit tegen AZ (9-1), maar De Mos ziet meer structuur bij de Friezen dan bij het Feyenoord van Priske.

Priske volgde in Rotterdam Arne Slot op. Daarnaast zijn er een hoop spelers bijgekomen, al kwamen deze voor een groot deel laat. "Dus je zou Priske nog wat kansen moeten geven", vindt De Mos. "Maar in tegenstelling tot bij Van Persie, hoe raar het ook klinkt, zit er weinig visie in."

Volgens de voormalig trainer wordt het Feyenoord van Priske uit elkaar getrokken. "Het middenveld is onbestaand, daar kan een verhuiswagen tussen. Dus het zit tactisch niet goed in elkaar. Je krijgt nu een loodzwaar programma, dus ik hou mijn hart vast voor Priske."

De Mos krijgt daarna de vraag of hij bij Van Persie meer ideeën ziet dan bij Priske. "Duizend procent", klinkt het duidelijk. "Die jongens bij Heerenveen doen iets met elkaar. Dit (bij Feyenoord, red.) zijn allemaal losse flodders, waarvan je niet weet, als je mee zit te denken, wie wat gaat doen."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt zondagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
vr
4/04
SC Heerenveen
20:00
Willem II
za
12/04
Sparta Rotterdam
18:45
SC Heerenveen
za
19/04
SC Heerenveen
20:00
Almere City
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
9 FC Groningen 25 -9 31
10 SC Heerenveen 26 -14 31
11 NEC Nijmegen 26 0 29
12 NAC Breda 26 -16 29
13 Heracles Almelo 26 -14 28
Bekijk de hele stand