De Haan wijst: "Zijn al een tijd bezig met een lastenverlichting"

Ferry de Haan
Ferry de Haan Foto: © Orange Pictures

SC Heerenveen werkt de thuiswedstrijden af in het Abe Lenstra Stadion, maar is niet de eigenaar daarvan. De Friese club betaalt daarvoor ieder jaar huur aan Sportstad Heerenveen.

De totaalkosten daarvan, dus inclusief de kosten van het onderhoud, liggen volgens algemeen directeur Ferry de Haan op 4,6 miljoen euro. "We zijn al een tijd bezig met een lastenverlichting. Daar is nu beweging. Ik heb wel geleerd niet te zeggen hoeveel minder dat gaat worden", geeft De Haan aan in gesprek met Omrop Fryslân.

Zijn voorgangers slaagden daar echter niet in. "Dat klopt, maar er ligt nu een concreet voorstel", zegt de directeur. Het contract met Sportstad Heerenveen loopt tot en met 2032. "In de fase waar we nu zitten, kijken we dan ook naar de duur van het contract. Het gaat om een duurzame relatie", aldus De Haan.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op SC Heerenveen (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
16/12
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
13/01
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
vr
19/01
Excelsior
20:00
SC Heerenveen
zo
28/01
SC Heerenveen
12:15
AZ
za
3/02
Fortuna Sittard
18:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
8 SC Heerenveen 14 -3 19
9 PEC Zwolle 14 -3 17
10 Excelsior 14 -3 16
11 Fortuna Sittard 14 -9 16
Bekijk de hele stand