De Haan tevreden: "Levert een grotere bijdrage dan alleen euro's"

Algemeen directeur Ferry de Haan van SC Heerenveen
Algemeen directeur Ferry de Haan van SC Heerenveen Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen presenteerde maandagmiddag de nieuwe hoofdsponsor ‘Wolkom, onbegrensd Fryslân’. De onderneming, die Friesland beter op de kaart wil zitten, past volgens de betrokkenen perfect bij de club. 

De samenwerking is niet alleen gericht op het financiële plaatje, maar ook op de sociaal-maatschappelijke rol. "Dit is dus niet alleen een zakelijke en commerciële deal. Dit hoofdsponsorschap is voor de provincie Friesland en daarvan zijn wij als voetbalclub een onderdeel", legt Ferry de Haan uit in de Leeuwarder Courant. "Ik denk dat dit sponsorschap voor Heerenveen een grotere bijdrage levert dan alleen euro’s."

De bedoeling is een 'langdurige samenwerking' aan te gaan, maar een einddatum is niet vastgelegd in het contract. "Zo lang het van beide kanten bevalt, houden we het met elkaar vol", verklaart de algemeen directeur van SC Heerenveen, die erkent dat de samenwerking tot één jaar beperkt kan blijven. "Maar daar gaan we niet vanuit."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
SC Heerenveen
12:15
AZ
vr
28/11
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
za
6/12
SC Heerenveen
16:30
PSV
zo
14/12
Sparta Rotterdam
12:15
SC Heerenveen
vr
19/12
Heracles Almelo
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
12 SC Heerenveen 12 -2 14
13 FC Volendam 12 -4 13
14 NAC Breda 12 -6 12
15 PEC Zwolle 12 -13 12
Bekijk de hele stand