De Haan leerde van andere sporten: "Kunnen dat beter dan voetballers"

Foppe de Haan
Foppe de Haan Foto: © Pro Shots

Foppe de Haan had als voetbaltrainer geen oogkleppen op voor andere sporten. Sterker nog, de oud-trainer van SC Heerenveen nam veel zaken juist over.

In De Gouden Graal Podcast vertelt De Haan dat hij zijn team weleens mee nam naar een wedstrijd van basketbalteam Donar. "Daar heb ik het pressen van overgenomen, daar kan je heel veel van leren", legt hij uit.

Ook sporten als korfbal en handbal leerde De Haan veel van. "Korfballers kunnen veel beter verdedigen dan voetballers", meent hij. "Zij weten waar de korf is, weten waar de tegenstander is en weten waar de bal is. Voetballer staan alleen naar de bal te kijken. Co Adriaanse heeft ze weleens meegenomen om te kijken naar het voetenwerk, korfballers en handballers kunnen dat veel beter."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op SC Heerenveen (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
16/12
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
13/01
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
vr
19/01
Excelsior
20:00
SC Heerenveen
zo
28/01
SC Heerenveen
12:15
AZ
za
3/02
Fortuna Sittard
18:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
8 SC Heerenveen 14 -3 19
9 PEC Zwolle 14 -3 17
10 Excelsior 14 -3 16
11 Fortuna Sittard 14 -9 16
Bekijk de hele stand