De Haan hoopt in najaar nieuwe technisch manager aan te stellen

Ferry de Haan voor de microfoon van de NOS
Ferry de Haan voor de microfoon van de NOS Foto: © Orange Pictures

Algemeen directeur Ferry de Haan hoopt in het najaar een nieuwe technisch directeur aan te stellen. Dat laat hij weten bij de podcast Omroep Abe van de Leeuwarder Courant.

De algemeen directeur is daar de afgelopen tijd dan ook wel mee bezig geweest. “We hebben de voorbije maanden wel gesprekken gevoerd, maar idealiter pakken we dit na deze transferperiode op.” Eén van de namen die werd genoemd is die van Johan Hansma. Daar wil De Haan echter niet op ingaan.

Hansma werkte jaren bij de Friese club. Eerst was hij voetballer en later werd hij commercieel medewerker en technisch manager. De afgelopen jaren had hij met succes de leiding over Almere City FC. De Haan geeft echter aan dat hij niet op namen ingaat. “Dat is niet chique richting deze personen, of wellicht de organisatie waar ze nu werken. Wij zoeken iemand die we, tussen haakjes, meteen kunnen loslaten en die past bij onze club. Ervaring is een pré”, besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
vr
4/04
SC Heerenveen
20:00
Willem II
za
12/04
Sparta Rotterdam
18:45
SC Heerenveen
za
19/04
SC Heerenveen
20:00
Almere City
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
9 FC Groningen 25 -9 31
10 SC Heerenveen 26 -14 31
11 NEC Nijmegen 26 0 29
12 NAC Breda 26 -16 29
13 Heracles Almelo 26 -14 28
Bekijk de hele stand