De Boer haalt uit: ''Lucas Woudenberg is een verschrikking''

SC Heerenveen had afgelopen zaterdag veel moeite om het spel te maken tegen ADO Den Haag. Volgens sportverslaggever Arjen de Boer komt dat onder meer door linksback Lucas Woudenberg, die 'negentig procent' van alle ballen terugspeelt.

"Ik denk dat Joey Veerman zich negentig minuten blauw heeft geërgerd. Hij is gewoon een stapje verder dan zijn ploeggenoten. Hij zoekt altijd de oplossing vooruit, maar zijn collega's spelen vaak de bal breed naar de backs", begint De Boer in de Sportcast van Omrop Fryslân.

"Let maar eens op Woudenberg, dat is hetzelfde als Doke Schmidt bij Cambuur, die kijkt altijd eerst naar achteren en daarna misschien nog even naar voren. Voor negentig procent kiest hij voor de oplossing achteruit. Altijd. Woudenberg is een verschrikking", vervolgt De Boer met harde woorden.

"Het liefste speelt hij de bal direct weer terug op de keeper of naar Bochniewicz. En dan openen ze weer naar de rechterkant. Hij moet vaker een keer de bal durven te spelen", besluit De Boer.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
7/12
PSV
18:45
SC Heerenveen
za
16/12
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
13/01
PEC Zwolle
20:00
SC Heerenveen
vr
19/01
Excelsior
20:00
SC Heerenveen
zo
28/01
SC Heerenveen
12:15
AZ
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 AZ 12 23 29
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Sparta Rotterdam 14 1 21
7 SC Heerenveen 14 -3 19
8 Ajax 13 3 18
9 PEC Zwolle 14 -3 17
10 Excelsior 14 -3 16
Bekijk de hele stand