Buijs woedend op eigen fans: "In goede en in slechte tijden"

Danny Buijs
Danny Buijs Foto: © BSR Agency

Fortuna Sittard heeft in eigen huis een punt gepakt tegen SC Heerenveen (3-3). Na afloop sprak Danny Buijs met 1Limburg.

Buijs zag zijn elftal in de eerste helft totaal niet thuis geven. "Ik ben een of twee minuten heel boos geweest in de rust, daarna werd ik wel weer rustig. We hadden meer druk moeten zetten, beter moeten verdedigen. En organisatorisch doen een paar spelers niet wat ze moeten doen."

Het leverde fluitconcerten op, iets wat niet lekker viel bij de trainer. "Ná de wedstrijd is het een ander verhaal, dan vind ik het geen probleem als wij de hoon over ons heen krijgen. Dan mogen ze zelfs hier bij de voordeur staan om uitleg te vragen. Maar tijdens de wedstrijd sta je achter je ploeg, in goede en in slechte tijden."

In de tweede helft slaagde zijn elftal de wedstrijd toch om te draaien en uiteindelijk een punt te pakken. "Ik zag een andere energie. Ik heb daar een ploeg gezien die, als het voetballend niet lukt, andere manieren vindt om zich terug te knokken."

Lees meer:
0 reacties