Bruggink staat open voor terugkeer: "Is echt een passie van mij"

Arnold Bruggink in De Grolsch Veste
Arnold Bruggink in De Grolsch Veste Foto: © BSR Agency

Voormalig SC Heerenveen-speler Arnold Bruggink wil op termijn graag terugkeren als directeur in het betaald voetbal. In mei stopte de oud-technisch directeur van FC Twente vanwege fysieke klachten. Bruggink werd drie jaar geleden TD in Enschede, maar moest in 2025 noodgedwongen afhaken, omdat hij 'te graag en te veel' wilde.

Toch ziet Bruggink een terugkeer in de voetballerij wel zitten. "De belangrijkste vraag voor mezelf was: wil ik directeur zijn, ja of nee? Het antwoord is ja, alleen nu nog niet. Ik ga wel verder in het voetbal", zegt Bruggink tegen het Algemeen Dagblad. "Wat ik geweldig vind, is de ontwikkeling van jonge mensen. Het inpassen van jeugd is een passie van mezelf."

De oud-directeur van FC Twente nam de afgelopen maanden rust en sprak met veel mensen binnen het vak. "Ik heb met veel mensen gesproken: collega’s als Marcel Brands, Alex Kroes en John de Jong. Met trainers, spelers, zaakwaarnemers en met mental coach Paul van Zwam."

"Met hem had ik eerder moeten gaan zitten. Ik begin alweer onrustig te worden, omdat ik weer graag wat wil gaan doen. Het ritme van hard werken en veel doen was ook niet het probleem. De fysieke klachten waren ook vrij snel verdwenen nadat ik was gestopt", aldus oud-Heerenvener Arnold Bruggink. 

Zet in op de WK-finale!

Zondag staat de WK-finale op het programma! Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties