Brugge aan het roer: "Ervaar dat vooral als de tijd overbruggen"

Henk Brugge
Henk Brugge Foto: © BSR Agency

Henk Brugge heeft ervoor gezorgd dat SC Heerenveen sinds het vertrek van Robin van Persie de nodige punten pakte. Lang zal hij echter niet hoofdtrainer blijven, al voelt het wel bijzonder.

"Als assistent-trainer was ik voor de wedstrijden veel actiever. Ik was met spelhervattingen en de warming-up bezig, voerde gesprekken met de jongens. Nu moet ik, als interim-hoofdtrainer, vooral het overzicht behouden. Maar ik ervaar dat vooral als de tijd overbruggen", zegt Brugge bij de Leeuwarder Courant. Met een lach: "En dus ga ik kennelijk ijsberen."

Voor het einde van maart moet SC Heerenveen een nieuwe (tijdelijke) trainer presenteren. "Ik mag deze weken de eindverantwoordelijkheid dragen. Die voel ik ook. Ik ervaar dan ook meer stress dan ik had als assistent. Niet doordeweeks op de trainingen, maar wel op de wedstrijddag. Al valt na de laatste bespreking die spanning weg, hoor. Dan laat je het los. Je gaat ervan uit dat we de jongens zo goed mogelijk hebben voorbereid."

Lees meer:
0 reacties