Brouwers voelt zich thuis: "Zo voelde het voor mij van dag één"

Luuk Brouwers voelt zich thuis bij SC Heerenveen. Dit seizoen staat hij ook daadwerkelijk onder contract in Friesland.

Vorig seizoen was hij technisch gezien nog gehuurd, maar volgens Brouwers is er niet veel verschil. "Eigenlijk op het moment dat ik hier op huurbasis kwam heb ik me meteen Heerenveen speler gevoeld, want het was ook al duidelijk dat ik overgenomen zou worden door de club, dat stond allemaal contractueel al vast."

Hij vervolgt. "Ja voor mij voelde het eigenlijk vanaf dag één gewoon dat ik een Heerenveen speler was en zo ben ik ook opgevangen. Hier werd ik niet gezien als een huurling die even hier kwam voetballen en daarna weer verdwijnt, dus nee ik heb me eigenlijk van moment één  heel thuis gevoeld hier."

Of de wedstrijd tegen oude club FC Utrecht speciaal voor hem was? "Het voelde eigenlijk gewoon als een normale wedstrijd, die ik wel heel graag zou willen winnen om toch nog even te laten zien aan mijn oude ploeg dat ze misschien een foutje hebben gemaakt."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
SC Heerenveen
20:00
FC Volendam
za
16/08
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
SC Heerenveen
18:45
Go Ahead Eagles
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand