Brouwers pakt 'bewuste' gele kaart: "Doe je niet als aanvoerder"

SC Heerenveen won zondag met 1-0 van NEC, en komt door deze overwinning steeds dichter bij plaatsing voor de play-offs om Europees voetbal. In de absolute slotfase van de wedstrijd kreeg Luuk Brouwers een gele kaart, na een klein opstootje met een speler van NEC. Sportverslaggever Andor Faber vond het geen slimme actie van de aanvoerder.

"Ik vind dat hij zondag negatief leverde", begint Faber in de Sportcast. "Want die gele kaart in de 89ste minuut... Daardoor is hij geschorst." Geert van Tuinen haakt in: "Het was een beetje naar elkaar duwen hé." Arjen de Boer weet waarom Brouwers die gele kaart niet erg vindt. "Na afloop gaf hij ook aan in de catacomben, van: 'dit was een bewussie'. Hij is er nu niet bij tegen RKC Waalwijk."

"Maar hij kan wel meedoen tegen zijn oude club, Go Ahead Eagles. Hij is er dan ook bij tijdens de laatste wedstrijd, tegen Feyenoord. Het was dus een bewussie." Faber gaat verder: "Ik vind dat een beetje vreemd. Hij doet nu net alsof die wedstrijd tegen RKC minder belangrijk is. Terwijl Heerenveen juist in Waalwijk misschien wel de play-offs veilig kan stellen. Bovenal, hij is ook aanvoerder. Als aanvoerder moet je dit niet doen", aldus Andor Faber over Luuk Brouwers.

Lees meer:
0 reacties