Brouwers over toekomst na voetbal: "Dat lijkt me ook wel wat"

Luuk Brouwers en Ilias Sebaoui
Luuk Brouwers en Ilias Sebaoui Foto: © BSR Agency

Luuk Brouwers lijkt nog lang geen afscheid te hoeven nemen als profvoetballer. Toch denkt de 26-jarige SC Heerenvener al een beetje na over zijn toekomst ná het voetballen. 

In gesprek met de Leeuwarder Courant gaat Brouwers in op mogelijke carrières na het voetballen. "Ik vind cijfertjes bizar interessant. Als ik geen voetballer was geworden, dan had ik vermoedelijk in de financiële sector gewerkt. Mogelijk is dat iets voor later", vertelt de middenvelder, die zichzelf waarschijnlijk geen technisch directeur ziet worden. 

Brouwers ziet veel collega's na hun actieve loopbaan in de voetballerij blijven en dat ziet de middenvelder uit Helmond ook wel zitten. "Analist worden, dat lijkt me ook wel wat. Ik praat graag over voetbal, vind het niet erg om op tv te komen en heb een mening", legt hij uit. Normaal gesproken heeft Brouwers nog genoeg jaren als profvoetballer voor zich. Zijn contract bij SC Heerenveen loopt in ieder geval nog tot medio 2027.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
8 SC Heerenveen 31 -14 40
9 Fortuna Sittard 30 -15 36
10 Sparta Rotterdam 30 -3 35
11 FC Groningen 30 -13 35
Bekijk de hele stand