Breuer sprintte met Sibon op 'Bolt-baan': ''Net boven wereldrecord''

Michel Breuer heeft als speler van SC Heerenveen de meeste (33) Europese wedstrijden achter zijn naam staan. De inmiddels 40-jarige jeugdtrainer van Sparta miste door een blessure uiteindelijk in 2004 maar één duel tegen SK Beveren in de UEFA Cup.

Eén van de meest memorabele overwinningen die Breuer in de UEFA Cup boekte was de 0-1 overwinning in het Olympiastadion van Hertha BSC. "Dat was een heel groot stadion maar daar zat nagenoeg niemand. Wat wel grappig is, is dat Usain Bolt daar een wereldrecord heeft gelopen", vertelt Breuer bij Radio Camataru. "Je zag op beeld die blauwe sintelbaan wel eens voorbij komen. Dan kan ik zeggen: daar heb ik ook gevoetbald."

Presentator Hielke Biemond heeft zelfs vernomen dat Breuer er met Gerald Sibon nog een sprintwedstrijdje heeft getrokken. "Ja, haha! Hoe weet je dat?", lacht Breuer. "Die blauwe baan is best wel herkenbaar en wij werkten de avond voor de wedstrijd een rustige training af in het stadion. Dan denk je: dan gaan wij toch even honderd meter sprinten met z'n tweeën!", lacht Breuer.

Wie de sprintpartij won wordt uit de teksten van Breuer niet duidelijk, maar wel dat de winnaar dicht in de buurt kwam van de tijd van Usain Bolt (9.58 seconden). "Dat was net boven het wereldrecord", aldus de oud-verdediger van de Friezen. 

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal start de EK-kwalificatiecampagne vrijdagavond met een zware uitwedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk. Weet Oranje te winnen in Parijs? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Voor bestaande spelers is er ook een mooie actie bij BetCity. Stort 20 euro en kreeg een Free Bet van 5 euro voor Frankrijk - Nederland! Claim hier de bonus!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/04
AZ
16:30
SC Heerenveen
za
8/04
SC Heerenveen
21:00
FC Volendam
za
15/04
Sparta Rotterdam
21:00
SC Heerenveen
za
22/04
SC Heerenveen
18:45
FC Emmen
za
6/05
NEC
20:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
8 NEC 26 9 34
9 SC Heerenveen 26 -5 34
10 RKC Waalwijk 25 0 32
11 Go Ahead Eagles 25 -8 29
12 Fortuna Sittard 26 -14 29
Bekijk de hele stand