Braude maakt indruk: "Denk dat hij deze zomer een stap gaat maken"

Oliver Braude in actie tegen Feyenoord
Oliver Braude in actie tegen Feyenoord Foto: © Pro Shots

Sander de Vries voorspelt dat Oliver Braude SC Heerenveen komende zomer gaat verlaten. De rechtsback is opnieuw bezig aan een goed seizoen. 

Jan Vlap is na de 2-0 zege op Feyenoord zondag erg te spreken over de jonge Noor. "Braude deed het fantastische tegen Paixao. Hij deed het echt goed", prijst hij de verdediger in Omroep Abe van de Leeuwarder Courant. "Hij speelde wel drie keer op het randje." 

In de slotfase pakte Braude uiteindelijk nog geel: zijn tiende van het seizoen. "Hij is niet geschorst voor de play-offs, maar de eerste wedstrijd van de Eredivisie volgend jaar wel", legt De Vries uit. "Als hij dan nog bij SC Heerenveen speelt. Ik verwacht dat hij wel een transfer gaat maken. Hij heeft zich echt wel goed ontwikkeld. Ik denk dat hij in de zomer een stap gaat maken."

Lees meer:
0 reacties