Boskamp: ''Naar Club Brugge - SC Heerenveen ga ik niet kijken''

Hoewel er momenteel veel praktische bezwaren kleven aan een gezamenlijke competitie met België, blijft de BeNeLiga een regelmatig terugkerend gespreksonderwerp. Jan Boskamp is hoe dan ook geen fan van het idee. 

"Ik vind er niks aan. Naar Club Brugge - Heerenveen ga ik niet kijken, dan hou ik het liever bij Brugge tegen Waasland-Beveren", vertelt de voetbalanalist in gesprek met Het Belang van Limburg. "Dit heeft weer puur met geld te maken, terwijl het niet aanspreekt. In het basketbal gaan ze het schijnbaar wel doen, maar er is geen affiniteit tussen de clubs."

"Om de zoveel jaar beginnen ze weer over die BeNeLeague", vervolgt Boskamp, die in het verleden zowel in Nederland als België actief was als voetballer." Mister Michel (Verschueren, oud-directeur van Anderlecht, red.) deed het 30 jaar geleden al met de legendarische PSV-voorzitter Harry van Raaij, die recent is overleden. Voor mij hoeft het allemaal niet."

Boskamp vindt dat er momenteel al genoeg voetbal op televisie te zien is. "Je hebt al Champions League, Europa League en daar komt nog de Conference League bij. Dan is het toch ook prettig als je daarbuiten nog Belgisch voetbal kunt kijken."

Lees meer:
Agenda
zo
19/01
SC Heerenveen
14:30
Ajax
za
25/01
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
za
1/02
SC Heerenveen
20:00
Fortuna Sittard
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
PEC Zwolle
14:30
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
8 Fortuna Sittard 18 -3 25
9 SC Heerenveen 18 -12 24
10 Willem II 18 -2 22
11 NAC Breda 18 -10 22
12 NEC Nijmegen 18 0 20
Bekijk de hele stand