Bert Konterman lyrisch: "NEC had veel moeite met SC Heerenveen"

Bert Konterman
Bert Konterman Foto: © Pro Shots

Bert Konterman is erg te spreken over Ahmetcan Kaplan, Kodai Sano en Tharonn Chery. Het drietal van NEC maakte zondag een goede indruk tegen SC Heerenveen. 

De vermakelijke wedstrijd in de Goffert eindigde in 2-2. "NEC had veel moeite met Heerenveen", stelt Konterman in de Telegraaf. "In de super-aanvallende formatie van Dick Schreuder wordt veel gevraagd van de verdedigers. Ahmetcan Kaplan doet het uitstekend."

Ook Chery, die twee keer trefzeker was tegen SC Heerenveen, maakte indruk op de voormalig profvoetballer. "Zijn schot van buiten de zestien, dat via de onderkant van de lat doel trof, was van grote klasse", oordeelt hij. "In één adem met Chery noem ik Kodai Sano. Hij groeit mee met Chery, speelde weer eens uitstekend van box-to-box en had ook nog een assist."

Lees meer:
0 reacties