Belinda Kinnaer keert terug in het Abe Lenstra voor jubileumwedstrijd

Op zaterdag 22 maart wordt er in het Abe Lenstra een speciale jubileumwedstrijd gespeeld. Rondom het duel zullen meerdere optredens plaatsvinden. 

Trainers Foppe de Haan en Gertjan Verbeek nemen het om 20.00 uur met een team vol oud-SC Heerenveners tegen elkaar op om te vieren dat er al dertig jaar gevoetbald wordt in het Abe Lenstra Stadion. Op die avond wordt er niet alleen gevoetbald, maar zullen er ook meerdere optredens verzorgd worden in het stadion van SC Heerenveen. 

Voorafgaand aan de wedstrijd brengt Belinda Kinnaer het clublied ‘Er schijnt een fel licht aan de horizon’ live ten gehore, zoals ze dit eerder dit seizoen ook deed voor de wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (zie bovenstaande video). Vlak voor de wedstrijd keren ook de vlaggetjes met de Glasblazers weer terug; een ode aan de Europese thuiswedstrijden, waar dit vaste prik was! In de rust zorgen de Doelleazen voor een knallend optreden.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
SC Heerenveen
20:00
FC Volendam
za
16/08
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
SC Heerenveen
18:45
Go Ahead Eagles
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand