Been reageert op Van Persie-transfer: "Dat wordt gecompenseerd"

Mario Been
Mario Been Foto: © Pro Shots

Mario Been is wel enthousiast over de aanstaande terugkeer van Robin van Persie bij Feyenoord. De analist vindt wel dat de jonge oefenmeester honderd procent steun van de club moet krijgen. 

Van Persie is bij SC Heerenveen bezig aan zijn eerste klus als hoofdtrainer in het betaalde voetbal, maar is nu al hard op weg naar Feyenoord. Been is positief, zeker als René Hake als ervaren man erbij komt. "We weten dat Robin een grote naam is in Rotterdam. Het gebrek aan ervaring wordt gecompenseerd door een ervaren man naast hem. Ik denk dat dat een goede zaak kan zijn", reageert Been in Voetbalpraat van ESPN. "Het publiek en de mensen eromheen stimuleren dit allemaal."

Volgens Been is het wel belangrijk dat Van Persie gelijk de hulp van de club krijgt in het samenstellen van een goede selectie voor volgend seizoen. In Rotterdam is het best wel belangrijk dat na Priske iemand komt die gelijk mee kan helpen in de transferwindow. Ik denk dat daar een hoop werk aan de winkel is met de mensen van Feyenoord", besluit de analist. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
SC Heerenveen
20:00
FC Volendam
za
16/08
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
SC Heerenveen
18:45
Go Ahead Eagles
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand