Bas Dost uit zorgen: "Ik heb zelf helaas het tegendeel ervaren"

Bas Dost scoorde de 0-1 in Sittard
Bas Dost scoorde de 0-1 in Sittard Foto: © Pro Shots

Bas Dost heeft zijn zorgen geuit over de opkomende agressie in de Nederlandse voetbalstadions. De huidige spits van FC Utrecht maakte hetzelfde mee bij Sporting Lissabon, waar hij door fans werd aangevallen in de kleedkamer.

“Ik vind het heel jammer, dat dit soort dingen gebeurt. Aan het einde heeft iedereen het daar nog maar over. Ik vind het ook een beetje een tendens. Je ziet het steeds vaker gebeuren. Jetro Willems die laatst een tik kreeg, nu weer met Klaassen. Ik vind dat wel een beetje angstig”, begint Dost bij De Telegraaf.

Dost hoopt dat er snel maatregelen genomen worden. “Dat past niet bij de voetballerij. Je komt in het stadion om een leuke pot voetbal te zien. Als je ploeg niet levert, dan mag je die best even de waarheid vertellen, maar verder dan dat moet het niet gaan”, vervolgt hij. “Ik dacht altijd dat het een ongeschreven regel was dat je van spelers afbleef, maar ik heb zelf helaas het tegendeel ervaren bij Sporting.”

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op SC Heerenveen (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
FC Twente
21:00
SC Heerenveen
za
7/10
SC Heerenveen
16:30
NEC
za
21/10
AZ
21:00
SC Heerenveen
za
28/10
SC Heerenveen
18:45
Heracles Almelo
za
4/11
Ajax
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 Heracles Almelo 6 -2 8
10 NEC 6 0 7
11 PEC Zwolle 6 -4 7
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 5 -3 5
15 Vitesse 6 -7 3
Bekijk de hele stand