Bas Dost blikt terug: "Ik werd een enge jongen, triest eigenlijk"

Bas Dost in het shirt van SC Heerenveen
Bas Dost in het shirt van SC Heerenveen Foto: © Pro Shots

Bas Dost keerde dit seizoen terug in de Eredivisie. De 33-jarige spits is eindelijk fit en wil bij FC Utrecht weer zijn doelpunten gaan maken. Heel soms denkt hij weleens terug aan de Bas Dost van tien jaar geleden. De spits had toen net de overstap gemaakt van SC Heerenveen naar Vfl Wolfsburg en waande zich onaantastbaar.

In Duitsland scoorde Dost aan de lopende band en werd hij geadoreerd door de supporters. "Ik ging zó in mezelf geloven dat ik geen enkele tegenspraak meer duldde", zegt Dost tegen het Algemeen Dagblad. "Zelfs van mijn ouders niet. Er is zelfs een periode geweest dat mijn pa me niet meer belde na een wedstrijd, iets wat jarenlang zo’n vanzelfsprekendheid was."

"Als hij het ook maar waagde kritiek op me te hebben, knalde ik er namelijk op. Zo van: ‘Wat kun jij me maken, joh’. Ik werd een enge jongen. Triest eigenlijk, als ik er nu op terugkijk. Succes brengt niet altijd het beste in je naar boven. Echt, ik ben nu een veel leukere versie van mezelf", aldus Dost.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op SC Heerenveen (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
FC Twente
21:00
SC Heerenveen
za
7/10
SC Heerenveen
16:30
NEC
za
21/10
AZ
21:00
SC Heerenveen
za
28/10
SC Heerenveen
18:45
Heracles Almelo
za
4/11
Ajax
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
9 NEC 6 0 7
10 Heracles Almelo 5 -2 7
11 PEC Zwolle 6 -4 7
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 4 1 5
15 Vitesse 5 -6 3
Bekijk de hele stand