Balende Klaverboer steekt hand in eigen boezem: "Gewoon een fout"

Bernt Klaverboer
Bernt Klaverboer Foto: © BSR Agency

Bernt Klaverboer baalt enorm van de nederlaag bij FC Utrecht. De doelman van SC Heerenveen erkende na afloop dat hij er niet goed uit zag bij de openingsgoal van de Domstedelingen. 

Klaverboer wilde een voorzet onderscheppen, maar kwam in het gedrang en liet de bal los. "Het was een voorzet; dan is het moeilijk inschatten hoe ver de bal komt. Het was een verkeerde inschatting, gewoon een fout", zo steekt de doelman na afloop bij Omrop Fryslân de hand in eigen boezem.

Het duurde niet lang voor SC Heerenveen de gelijkmaker had gemaakt. "Maar dan gaat het heel snel", treurt Klaverboer. FC Utrecht kwam razendsnel weer op voorsprong en maakte vervolgens ook de 3-2. "In de eerste helft vond ik ons wel beter, maar in de laatste fase komen we dan net niet tot kansen."

In de slotfase vonden de bezoekers nog wel de aansluiting. Er volgde een spannende slotfase waarin SC Heerenveen op zoek ging naar de gelijkmaker, maar het duel eindigde uiteindelijk in 3-2. FC Utrecht neemt het zondag in de finale op tegen Ajax. 

SC Heerenveen had de pijlen op Europees voetbal gericht, maar moet gaat met lege handen op vakantie. "Dit is heel zuur, ik heb er nu even geen woorden voor. Het was stil in de kleedkamer, ik denk dat iedereen het gevoel heeft dat er meer in had gezeten", aldus Klaverboer. "Het is na deze wedstrijd wel even lastig, maar ik zal uiteindelijk wel met een trots gevoel terugkijken."

Doe mee aan het WK-spel van FeanOnline!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van FeanOnline op Scorito!

Lees meer:
0 reacties