AZ reageert op besluit lokale autoriteiten Heerenveen: "Helaas"

AZ-fans in het uitvak bij SC Heerenveen
AZ-fans in het uitvak bij SC Heerenveen Foto: © Pro Shots

AZ moet het op zondag 2 maart in het Abe Lenstra Stadion doen zonder uitsupporters. De fans uit Alkmaar zijn dan niet welkom in Heerenveen, op last van de lokale driehoek.

AZ heeft donderdagavond gereageerd op het besluit: "Helaas zijn op last van de lokale autoriteiten geen AZ-supporters welkom", zo klinkt het op de clubsite. "De plaatselijke autoriteiten hebben dit besloten na herhaaldelijke incidenten rondom eerdere ontmoetingen tussen beide ploegen."

"De capaciteit van het uitvak werd tijdens dezelfde wedstrijd van vorig seizoen al gelimiteerd, maar desondanks verliep het niet vlekkeloos. Derhalve hebben de Friese autoriteiten besloten voor de wedstrijd begin maart helemaal geen AZ-supporters toe te staan in het Abe Lenstra Stadion." AZ hoopt dat er vanaf volgend seizoen weer uitfans aanwezig kunnen zijn in Heerenveen. "AZ spreekt de hoop uit dat in de toekomst AZ-supporters weer welkom zijn en zich van hun beste en positieve kant kunnen laten zien."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
SC Heerenveen
20:00
FC Volendam
za
16/08
FC Groningen
21:00
SC Heerenveen
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
SC Heerenveen
18:45
Go Ahead Eagles
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 NAC Breda 0 0 0
13 NEC Nijmegen 0 0 0
14 PEC Zwolle 0 0 0
15 PSV 0 0 0
16 SC Heerenveen 0 0 0
17 Sparta Rotterdam 0 0 0
18 Telstar 0 0 0
Bekijk de hele stand