AZ-aanvaller deze zomer naar SC Heerenveen? "Ze hebben interesse"

SC Heerenveen heeft nog steeds interesse in Marko Farji. De aanvaller uit Irak staat op het lijstje van de Friezen, maar volgens clubwatcher Roelof de Vries wordt het steeds lastiger voor Heerenveen om hem binnen te halen.

"Ze hebben nog steeds interesse in hem, maar ik heb inmiddels wel begrepen dat de kans klein is dat hij nog komt", zo vertelt De Vries bij de Sportcast. "Ze komen er financieel gezien niet uit. Maar dat is eventueel wel een parel voor aan de linkerkant. Ze willen nog één vleugelspeler halen."

"Ik weet dat ze bij Heerenveen ook interesse hebben in Mayckel Lahdo van AZ. Die wilden ze ooit al naar Heerenveen halen, maar toen kwam AZ er tussen. Maar daar speelt hij nu eigenlijk niet meer. Er zijn meerdere clubs, waaronder SC Heerenveen, die interesse hebben. Alleen, er is nu ook een Franse club, Nantes, bijgekomen. Die willen hem ook wel hebben. Dus ik weet niet eens of Heerenveen hem dan kan binnenhalen", aldus De Vries. Arjen de Boer doet alvast een voorspelling: "Dan is Heerenveen kansloos."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
1/02
SC Heerenveen
16:45
FC Utrecht
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
wo
11/02
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
SC Heerenveen
14:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
11 Fortuna Sittard 18 -4 22
12 Go Ahead Eagles 18 -3 20
Bekijk de hele stand