Assaidi verruilt Engeland voor avontuur in het Midden-Oosten'

Oussama Assaidi vertrok in 2012 na drie jaar bij Heerenveen gespeeld te hebben naar Liverpool. De rappe vleugelaanvaller kon daar echter nooit doorbreken en een verhuur aan Stoke City bood uitkomst. Dit seizoen wist Stoke Assaidi nogmaals op huurbasis binnen te halen maar nu lonkt een avontuur in het Midden-Oosten.

Volgens de Daily Mail heeft de club de 26-jarige Assaidi laten weten dat hij niet meer nodig is. Zowel Liverpool als Stoke City willen meewerken aan een overgang. Al-Ahli uit Dubai zou de Marokkaans international over willen nemen. Door het vertrek van Assaidi kan Stoke City de rappe Aaron Lennon bij Tottenham Hotspur voor acht miljoen ophalen. 

Met de overgang zou een bedrag van ruim 2,5 miljoen euro gemoeid zijn, waarvan SC Heerenveen 1,5% zou kunnen pakken als opleidingsvergoeding. Assaidi stond van 2009 tot 2012 drie jaar onder contract in Friesland, tussen zijn 20e en 23e levensjaar. Daarmee kan Heerenveen op een bedrag van rond de 38.000 euro rekenen.  

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 33 37 61
6 Sparta Rotterdam 33 18 56
7 FC Utrecht 33 4 51
8 SC Heerenveen 33 -8 43
9 RKC Waalwijk 33 -10 41
10 Go Ahead Eagles 33 -8 40
11 NEC 33 -3 38
Bekijk de hele stand