"Andries Noppert gaan we nooit meer zien op acceptabel niveau"

Andries Noppert
Andries Noppert Foto: © Pro Shots

Ronald Waterreus is zeer kritisch op de keeperswissel van Robin van Persie. Volgens de voormalig doelman heeft de trainer van SC Heerenveen ook vooral Andries Noppert beschadigd met zijn opvallende actie. 

Het verhaal is bekend, Noppert kwam laat in de ploeg in het bekerduel tegen Quick Boys en ging vervolgens in de fout bij twee goals. "Onvoorstelbaar. Dat gevoel raast nu, vier dagen na de meest krankzinnige keeperswissel ooit, nog altijd door mijn lichaam", schrijft Waterreus in de Limburger. "Echt, ik heb Van Persie hoog zitten. Als mens, als professional. En ik gun hem ook serieus alle succes als trainer. Maar voor wat hij donderdag flikte in Katwijk verdient hij een zware sanctie."

Volgens de ex-Oranje-international heeft Van Persie hiermee ook Noppert geen dienst bewezen. "Juist omdat Robin die toch al geknakte carrière van zijn doelman, die zo dicht bij een transfer naar het Argentijnse San Lorenzo leek, in één klap definitief de nek heeft omgedraaid. Gelooft u mij: Noppert gaan we nooit meer zien op acceptabel niveau", voorspelt Waterreus. "En dat mag Van Persie zich aanrekenen."

"Onverantwoord. Egoïstisch. Roekeloos. Die woorden komen als eerste in me op als ik aan Van Persies actie denk. En zijn wissel getuigt vooral ook van misplaatste arrogantie", vervolgt Waterreus. "Daar, in mistig Katwijk, heeft Van Persie namelijk één ding bewezen. En dat is dat hij nog geen toptrainer is. Nog lang niet."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
9 Fortuna Sittard 30 -15 36
10 FC Groningen 30 -13 35
11 Heracles Almelo 30 -15 35
Bekijk de hele stand