'Amin Sarr lijkt overbodig en mag vertrekken bij Olympique Lyon'

Amin Sarr namens Olympique Lyon
Amin Sarr namens Olympique Lyon Foto: © Pro Shots

Amin Sarr vertrok begin 2023 nog voor liefst 11 miljoen van SC Heerenveen naar Olympique Lyon. De Zweedse spits lijkt nu echter alweer overbodig in het zuiden van Frankrijk, want Sarr zou mogen vertrekken bij de club.

Zo meldt het Franse medium L'Équipe. Sarr mag zelfs niet eens mee op trainingskamp met de selectie van Olympique Lyon en lijkt daarmee wel te zijn uitgespeeld bij de club. Jeugdspelers krijgen de voorkeur in Lyon, wat dus slecht nieuws betekent voor Sarr.

Amin Sarr vertrok in januari 2022 bij het Zweedse Malmö FF om aan de slag te gaan in Friesland. In één jaar tijd kwam de voormalig Zweeds jeugdinternational tot elf doelpunten in 35 officiële wedstrijden namens de club. Zeven keer leverde hij de assist bij een Friese treffer.

Lees meer:
0 reacties