Almere City baalt van eigen goal: "Het was heel ongelukkig"

Jochem Ritmeester van de Kamp
Jochem Ritmeester van de Kamp Foto: © BSR Agency

Jochem Ritmeester van de Kamp was zaterdagavond de schlemiel bij Almere City. De middenvelder was tegen SC Heerenveen verantwoordelijk voor een ongelukkige eigen goal. 

Almere City blijft na de 2-1 nederlaag onderaan de Eredivisie staan. "Dit is heel zuur. De eerste helft waren we echt niet goed genoeg. In de tweede helft zaten we er iets beter in en hoop je nog op een gelijkmaker", reageert Ritmeester van de Kamp bij Omroep Flevoland. "Als je drie keer de paal raakt wil hij er echt niet in. Die rode kaart hielp mee, maar je maakt hem niet en daar gaat het om."

Ritmeester van de Kamp deed in de eerste helft zijn eigen ploeg de das om toen hij onfortuinlijk de 2-1 binnenliep. "Het was heel ongelukkig. Ik wil een voorzet blokken. Ik zag de bal heel langzaam richting de goal rollen. Bak (doelman Nordin Bakker red.) stond op het verkeerde been en kon het ook niet meer herstellen", zucht hij. "De hele situatie was heel ongelukkig."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
SC Heerenveen
12:15
FC Groningen
zo
1/02
SC Heerenveen
16:45
FC Utrecht
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
wo
11/02
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
SC Heerenveen
14:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
11 Fortuna Sittard 18 -4 22
12 Go Ahead Eagles 18 -3 20
Bekijk de hele stand