Alen Halilovic wil vertrekken: "Ik ben weer klaar voor topniveau"

Alen Halilovic
Alen Halilovic Foto: © Pro Shots

Alen Halilovic speelt momenteel bij Fortuna Sittard en heeft ook onder contract gestaan bij SC Heerenveen. De smaakmaker van de Limburgers stond als jonge jongen bekend als toptalent en werd vergeleken met Lionel Messi en Luka Modric.

"Eerst is het fijn als ze zo over je praten, maar er wordt ook veel van je verwacht en op die leeftijd heb je daar wel een beetje last van", vertelt Halilovic aan Marca. "Ik wilde laten zien dat ik kon voetballen zoals Messi of Modric, maar zo gaat voetbal niet. Ik zou jongens van zestien, zeventien die nu zoiets meemaken willen aanraden om lekker zichzelf te zijn."

"Als ik één ding mocht veranderen in mijn carrière, dan was ik in Spanje gebleven", vervolgt hij. "Ik had naar Barça moeten luisteren en op huurbasis naar een andere ploeg in La Liga moeten gaan. Ik begon wel goed in Hamburg, maar toen werden de trainer en de technisch directeur ontslagen. Toen werd het moeilijk. Ik ging weer naar Spanje, naar Las Palmas, dat was een goede keuze… maar toen melde AC Milan zich. Helaas kreeg ik er weinig kansen."

"Ik heb het hier goed, maar het wordt niet makkelijk voor me om te blijven"
Alen Halilovic

"Deze competitie past bij mijn kwaliteiten", vervolgt de Kroaat. "Voor het eerst in jaren heb ik een goede voorbereiding gedraaid en kan ik elke week spelen. Ik voetbal nu weer in het midden, dat doe ik het liefste. De afgelopen jaren ging dat niet. Ik ben nu kalmer. Vroeger bleef ik na een fout maar denken en denken, nu kijk ik gewoon verder."

"Ik heb het hier goed, maar het wordt niet makkelijk voor me om te blijven. Ik ben klaar voor een terugkeer op topniveau. Hiervoor niet. Ik had in januari weer een goede aanbieding uit Saoedi-Arabië, maar ik wil me in Europa bewijzen", aldus Halilovic.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen zondagmiddag? Zet € 10 in op een zege van SC Heerenveen bij PEC Zwolle en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
PEC Zwolle
14:30
SC Heerenveen
zo
2/03
SC Heerenveen
12:15
AZ
za
8/03
PSV
21:00
SC Heerenveen
za
15/03
SC Heerenveen
21:00
Heracles Almelo
zo
30/03
FC Utrecht
12:15
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
10 NAC Breda 22 -15 26
11 NEC Nijmegen 21 2 24
12 Willem II 22 -6 24
Bekijk de hele stand