Al-Saed vastberaden: "Wil om te komen daarom alleen maar sterker"

Danilo Al Saed
Danilo Al Saed Foto: © Screenshot YouTube SC Heerenveen

Danilo Al-Saed is nieuw bij SC Heerenveen. In gesprek met de Leeuwarder Courant vertelt hij niet lang te hebben moeten nadenken over zijn overstap.

"SC Heerenveen staat in Scandinavië bekend als grote club. Iedereen weet dat je met een stap naar Nederland verder kunt groeien als voetballer. Kijk maar naar Martin Ødegaard", zo vertelt een positieve Al-Saed.

Al-Saed sprak ook met Hussein Ali, die hij kende via het nationale team van Irak. "Een heel aardige vent. Ik heb hem veel over de club gevraagd. Over hoe het eraan toe ging, over hoe de stad was; dat soort dingen. Eigenlijk maakte het niet uit wat hij zei, want ik was vastberaden naar Heerenveen te gaan, maar door de dingen die hij mij vertelde, werd de wil om hier te komen alleen maar sterker."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in SC Heerenveen zondagmiddag? Zet € 10 in op een zege van SC Heerenveen tegen NEC en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
27/04
SC Heerenveen
14:30
NEC Nijmegen
za
10/05
RKC Waalwijk
16:30
SC Heerenveen
wo
14/05
Go Ahead Eagles
20:00
SC Heerenveen
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
9 FC Groningen 30 -13 35
10 Heracles Almelo 30 -15 35
11 Sparta Rotterdam 29 -3 34
Bekijk de hele stand