Ajax-fans: "Blij dat SC Heerenveen en de gemeente geluisterd hebben"

Het uitvak van Ajax in Heerenveen
Het uitvak van Ajax in Heerenveen Foto: © Pro Shots

Ajax-fans kunnen voor de wedstrijd tegen SC Heerenveen dit seizoen rekenen op meer parkeerplekken dan vorig jaar. Dat meldde Ajax Life eerder deze week. Tijdens de vorige editie van SC Heerenveen - Ajax kregen de Ajax-supporters slechts 180 parkeerplekken, terwijl er 1.250 fans in het uitvak aanwezig waren.

Op zondag 19 januari staat de volgende Heerenveen - Ajax op het programma. Mede door overleggen tussen de Supportersvereniging Ajax, de gemeente Heerenveen en SC Heerenveen zijn er voor de volgende wedstrijd 350 parkeerplekken beschikbaar voor de Amsterdamse fans. Hiervan mogen er 200 auto's bij het Abe Lenstra Stadion parkeren. De overige 150 parkeerplekken bij bij IJsstadion Thialf. Vanaf deze plek worden de Ajax-fans met pendelbussen naar het Abe Lenstra Stadion gebracht.

De Supportersvereniging Ajax heeft inmiddels gereageerd op het nieuws. "We zijn blij dat de gemeente Heerenveen en de club naar onze grieven van vorig seizoen hebben geluisterd en nu kiezen voor een door ons en AFCA Supportersclub toentertijd aangedragen tussenoplossing." De supportersvereniging noemt de oplossing nog steeds niet ideaal. "Het is nog steeds niet optimaal, want uiteindelijk zien wij uiteraard ook graag de pendelregeling voor honderdvijftig auto’s omgezet worden naar parkeren bij het stadion."

Lees meer:
0 reacties