Bruggink twijfelt over langer verblijf in Hannover

Bruggink twijfelt over langer verblijf in Hannover
09 maart 2010 - 21:14
Arnold Bruggink dubt nog over zijn toekomst. De voormalig speler van SC Heerenveen heeft een aflopend contract bij het Duitse Hannover 96, maar twijfelt nog over een contractverlening.

'Ik ben er nog niet uit', zegt Bruggink na de belangrijke zege op concurrent SC Freiburg (2-1) tegen Sportweek. 'Ik speel hier alweer vier seizoenen. Misschien wordt het tijd voor een nieuwe stap."'

De middenvelder scoorde als invaller afgelopen weekend een belangrijke treffer voor Hannover. Tien minuten nadat hij binnen de lijnen kwam, benutte hij een vrije trap. 'De opluchting was enorm. Hier hebben we maandenlang op zitten wachten.'

'Als je dan zelf zo'n groot aandeel hebt in de zege, is dat helemaal prachtig', gaat hij voort. 'Laten we hopen dat dit de ommekeer is. Want met dit materiaal staan we veel te laag. Dat Freiburg tot zaterdag boven ons stond, was ongelooflijk. We hebben een veel beter elftal.'

Overig nieuws


Reageer!

                     



Reacties

kenner
Aantal reacties: 365

11-03-2010 - 11:18 uur |
Alleen investeren in jonge spelers,oud leverd niks meer op.
umbelavico
Aantal reacties: 129

09-03-2010 - 23:53 uur |
gewoon halen en inruilen voor Sibon! die lekker laten gaan na dit seizoen (miss andere functie binnen club?) en Bruggink als brok ervaring en meer kwaliteit terughalen
Struisvogel
Aantal reacties: 2111

09-03-2010 - 23:41 uur |
Bruggink heeft al diverse malen laten weten open te staan voor een terugkeer naar Nederland na dit seizoen, Heerenveen is dan zeker een optie voor hem. Vraag is of je hem nodig hebt, hij rendeert namelijk het beste als 2e aanvaller of nr 10.
Second
Aantal reacties: 581

09-03-2010 - 22:05 uur |
Ik denk dat hij niet iets kan toevoegen, prima voetballer, maar daar hebben wij genoeg van. We hebben genoeg kwaliteit, nu nog een leider en wat wil om te winnen.
WewinnenvanPaok
Aantal reacties: 325

09-03-2010 - 21:46 uur |
Zou zeker een versterking zijn
roelf
Aantal reacties: 690

09-03-2010 - 21:27 uur |
Ronald-feanfan schreef:
Wij hebben ook een veel beter elftal dan zoveel clubs die boven ons staan, dus je bent niet de enige met dat probleem arnold.
Misschien kan hij volgend seiozne wel transfervrij terugkeren..

Ookal hebben we dat al aoveel middenvelders.


Is daar wel aanvoerder geloof ik..
Ronald-feanfan
Aantal reacties: 2640

09-03-2010 - 21:19 uur |
Wij hebben ook een veel beter elftal dan zoveel clubs die boven ons staan, dus je bent niet de enige met dat probleem arnold.
Misschien kan hij volgend seiozne wel transfervrij terugkeren..

Ookal hebben we dat al aoveel middenvelders.

Login of registreer om te reageren

Poll

Van welk talent gaan we in de nabije toekomst het meeste horen?

Tobias Kainz (18)

Doke Schmidt (19)

Pele van Anholt (20)

Arsenio Valpoort (19)

Luciano Slagveer (18)

Hakim Ziyech (18)

Komende wedstrijd

RKC Heerenveen
12/02/12 - 14:30 uur

Laatste wedstrijden

Stand

FeanOnline TV

Ramon Zomer

Ramon Zomer maakte enigszins een valse start bij Heerenveen met zijn rode kaart in de Kuip. Toch hebben wij er alle vertrouwen in dat hij net als bij NEC een vaste waarde wordt in de defensie! Ramon, Wolkom!