FeanOnline shop

Niels Kokmeijer

Niels Kokmeijer

Ondanks dat Niels Kokmeijer bij Heerenveen nooit verder kwam dan het beloftenelftal verdient hij toch een plaats in de lijst van oud-spelers. En dat dankzij één van de meest beruchte overtredingen in de historie van het Nederlandse voetbal waarvan Kokmeijer het slachtoffer was.

Tijdens de uitwedstrijd tegen Sparta, op 17 december 2004, werd hij door Rachid Bouaouzan hard onderuit gehaald. Kokmeijer liep een dubbele beenbreuk op in het rechterbeen. Hij werd vijf keer geopereerd, maar bleek dermate ernstig gewond dat hij moest stoppen met voetballen. Het is op dat moment onzeker of hij ooit weer normaal zal kunnen lopen.

Ruim vijf jaar na de schandalige overtreding is Kokmeijer nog steeds revaliderende maar kan hij wel weer op eigen kracht lopen. Hij is momenteel werkzaam als manager bij de Nederlandse Beach Soccer Bond.

Op de onderstaande video is de overtreding van Bouaouzan op Kokmeijer terug te zien. Deze beelden kunnen als schokkend worden ervaren (!).


(Bron: YouTube)
 

Poll

Is het terecht dat bondscoach Bert van Marwijk Eredivisietopscorer Bas Dost niet in zijn EK-selectie heeft opgenomen?

Ja

Nee

Komende wedstrijd

Gaasterlân-Sleat Heerenveen
06/07/12 - 19:30 uur

Laatste wedstrijden

Stand

FeanOnline TV

Kristoffer Nordfeldt

Nooit eerder legde Heerenveen een niet-Nederlands sprekende doelman voor langere tijd vast, dus dat Kristoffer Nordfeldt (Brommapojkarna, Zweden) kan keepen zou bijna wel duidelijk moeten zijn. FeanOnline zette een compilatie in elkaar voor degenen die alsnog twijfelen. Kristoffer, Wolkom!