Richard Goulooze

Richard Goulooze

Richard Goulooze speelde in drie seizoenen, tussen 1989 en 1992, 107 wedstrijden (zeven goals) voor Heerenveen. Het goede spel van de rechtsback leverde een transfer op naar het Engelse Derby County. Echter weet de geboren Alkmaarder niet door te breken in de Engelse tweede divisie en keert hij terug naar Friesland.

Echter niet bij Heerenveen, maar bij rivaal Cambuur Leeuwarden. Vervolgens komt hij nog uit voor het Amerikaanse New England Revolution en NEC Nijmegen. In 2003 beëindigde hij daar zijn carrière. Voor zijn overstap naar Heerenveen speelde Goulooze overigens voor AZ.

Goulooze speelde als verdediger in zijn carrière 351 wedstrijden waarin hij 14 keer doel trof. Hij studeerde aan de Johan Cruyff University en is nu werkzaam in de marketing.

Poll

Van welk talent gaan we in de nabije toekomst het meeste horen?

Tobias Kainz (18)

Doke Schmidt (19)

Pele van Anholt (20)

Arsenio Valpoort (19)

Luciano Slagveer (18)

Hakim Ziyech (18)

Komende wedstrijd

RKC Heerenveen
12/02/12 - 14:30 uur

Laatste wedstrijden

Stand

FeanOnline TV

Ramon Zomer

Ramon Zomer maakte enigszins een valse start bij Heerenveen met zijn rode kaart in de Kuip. Toch hebben wij er alle vertrouwen in dat hij net als bij NEC een vaste waarde wordt in de defensie! Ramon, Wolkom!